Kup teraz, zapłać za 21 dni

ING Bank Śląski, wprowadził płatności internetowe imoje oraz Twisto oferujące opcję „kup teraz, zapłać za 21 dni”. 

Imoje to pierwsze płatności w sklepach internetowych dostarczane przez bank. W imoje klient znajdzie wszystkie najpopularniejsze metody płatności za zakupy online: BLIK, przelewy bankowe, karty płatnicze oraz opcję Twisto – płatność odroczoną o 21 dni. 

Rozwiązanie Twisto „kup teraz, zapłać za 21 dni”, oferowane przez imoje pozwala płacić w sklepie internetowym w późniejszym terminie – bez rejestracji, czy podpisywania dodatkowych dokumentów. W chwili, gdy klient robi zakupy, algorytm w ciągu milisekund weryfikuje jego wiarygodność na podstawie kilkuset danych, tzw. śladów internetowych. Dzieje się to w tle, w sposób niezauważalny dla klienta. Nie musi podpisywać żadnych dokumentów, podawać wrażliwych danych (np. PESEL czy numer dowodu osobistego), ani innych dodatkowych informacji poza tymi, które są konieczne do wysłania towaru. Nie musi też przepisywać żadnych kodów, ani stosować innych form autoryzacji – wystarczy jedno kliknięcie. Usługa obsługiwana jest przez spółkę Twisto, której ING jest strategicznym partnerem i udziałowcem.

Więcej informacji o Twisto .

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 826 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Obsługa na wysokim poziomie. Kontakt meilowy wzorowy i pro Klient. Szybko, miło i konkretnie. Będę z wielką przyjemnością polecała sklep jak i walizki.
2024-02-23
Szybko, na czas, bexproblemowo- zgodnie z ofertą. Produkt po 40 min ,,zrób to sam" służy i działa bez zarzutu. Polecam sklep hile.pl na
pixel