Sposoby płatności i prowizje

Sposoby płatności:

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z naszą firmą. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23%, cła oraz wszelkie inne składniki.W sklepie Hile.pl masz możliwość skorzystania z kilku form płatności:
1. Płatność za pomocą przedpłaty:
Sposoby płatności


2. Przedpłata na rachunek bankowy. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.

santander

04 1090 1098 0000 0001 3277 13573. Za pobraniem - w przypadku osób, które założyły swój profil i konto w naszym sklepie, dopuszczamy możliwość wyboru płatności za pobraniem, która może zostać uregulowana u kuriera lub listonosza, który doręczy zamówiony u nas towar.


4. Karta płatnicza - w sklepie stacjonarnym
W każdym naszym sklepie stacjonarnym można dokonać płatności za pośrednictwem karty kredytowej/płatniczej przy użyciu standardowego terminala.
Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 337 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-18
Super krzesełka, szybka wysyłka
2020-01-19
Szybko, sprawnie, wieszak super!
Używamy plików cookies dla lepszego działania strony, analizy, statystyki PO ZAAKCEPTOWANIU także dla marketingu i dopasowania do Twoich preferencji (profilowanie). Zobacz więcej w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel