Walizki, na co zwrócić uwagę?

2019-02-19
Walizki, na co zwrócić uwagę?

Co powinieneś wiedzieć, a nie wiesz o nowoczesnych walizkach podróżnych.

Wielu z nas uwielbia podróże. Dzięki podróżom możemy lepiej poznać otaczający nas świat, a wynalazki, maszyny i urządzenia tylko to człowiekowi ułatwiają. Prowadzi to do tego, że podróże dostarczają ciekawych wrażeń i kształcą. Pamiętajmy, że podróże niosą ze sobą konieczność zaopatrzenia się w odpowiedni bagaż. Zdecydowana większość z nas kupuje walizkę kabinową, tuż przed wyjazdem, sugerując się wyłącznie jej wielkością oraz niską ceną. Może nam się wydawać, że doskonała walizka kabinowa to taka, która pomieści wszystkie wyjazdowe niezbędniki... Niestety tak nie jest. Zakup walizki powinien być przemyślany, tym bardziej, jeśli zależy nam na tym, aby przetrwała nie jeden, ale wiele kolejnych wyjazdów, aby na długo zachowała dobry wygląd oraz aby przemieszczanie się z nią było komfortowe.

 

Walizki podróżne do samolotu wymiary.

Często pytacie Państwo, ile waży walizka podróżna. Waga walizek w zależności od wielkości waha się w przedziale 2,5-4 kg.

Rozmiar walizki kabinowej jest jednym z najważniejszych kryteriów, jeśli planujemy podróż. Dopuszczalne limity, jeśli chodzi o rozmiar oraz wagę dla bagażu podręcznego i rejestrowanego podawane są zwykle na stronie danego przewoźnika. My przygotowaliśmy wymiary bagażu oraz dopuszczalne wagi dla całego bagażu najpopularniejszych przewoźników.rozmiary walicek wizzair lot ryanair

 

 

 

Walizki jak wybrać?

 

Kupując walizkę podróżną do samolotu, powinniśmy się również zastanowić, co będziemy w niej przewozić, oraz z jakiego materiału została wykonana. Do przewożenia ubrań wystarczy walizka miękka, czyli wykonana z miękkiego materiału. Ma ona możliwość rozszerzenia nawet o 20% (to na wypadek, gdybyśmy chcieli przywieźć pamiątki z podróży) oraz kieszenie zewnętrzne, do których z powodzeniem można sięgać podczas podróży.

Jeśli jednak planujemy przewożenie cennych przedmiotów np. sprzętu elektronicznego lub szkła, powinniśmy zakupić mocną twardą walizkę. Najlepiej wykonaną z tworzywa ABS, polipropylenu lub z poliwęglanu. Wiele osób decyduje się na walizki materiałowe, które są lżejsze i bardziej praktyczne od swojego twardego odpowiednika. Jeśli jednak chodzi o bagaż rejestrowany, polecamy materiał bardziej wytrzymały, odporny na możliwe zgniecenia, pęknięcia czy otarcia.Bezpieczeństwo to podstawa!

Jedną z najbardziej pożądanych funkcji w walizce jest zamek na szyfr. W naszej ofercie znajdziecie wiele walizek, które posiadają właśnie takie zabezpieczenie. A co jeśli walizka nie posiada zamka szyfrującego? W takiej sytuacji możemy zaopatrzyć się w pas do zabezpieczenia bagażu, który posiada tego typu zabezpieczenie.Walizka jak ustawić szyfr:

https://hile.pl/data/include/cms/zdjecia/design/walizka-z-uchwytem.jpg

Gdzie kupić walizkę podróżną?

Oczywiście w naszej ofercie posiadamy duży wybór walizek kabinowych do samolotu. Dostępne są również duże walizki na kółkach, średnie walizki z rączką, małe walizki podróżne dla dzieci, które można zakupić w zestawie z dwoma większymi. Zapraszamy do zakupów.

 

Jaka walizka do samolotu

Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 825 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-18
wszystko perfect
2023-12-03
pixel